Klaasist aiamaja

Klaasist aiamaja annab sulle oma suvekodus või maamajas suurepärase võimaluse veeta aega õues iga ilmaga. Terass või lehtla sobib kasutamiseks väga hästi küll suvel, kuid klaasist aiamaja loob täiendavad võimalused. Sisuliselt saad Domelor aiamaja abil laiendada oma elutuba aia poole, nautimaks oma aeda, ilma ja seltskonda soojadel suvepäevadel. Suvemajad saavad juurde uue laienduse ja klaasist aiamajad muudavad hubaseks ka talvised talveaiad.

Aiamaja Domelor

Kas kardad, et sinu grillimise võib rikkuda vihmane ilm? Klaasist aiamajad, mis toimivad vihmase ilma korral kui grillmaja, annavad võimaluse oma väliköök varju alla liigutada ja aiamaja klaasist katus hoiab nii sind, kui ka sinu maitsvaid toite vihma eest

Klaasist aiamaja eelised

Külmal aastaajal veedame oma aias harva aega. Eelistame viibida sees soojas ja sageli näeme oma aeda ainult läbi toaakende. Kui aga soovid talvel rohkem aias aega veeta, siis klaasist aiamaja sobib just sulle. Hea soojustusega võid veeta oma aiamaja klaasist katuse all hubaseid tunde ka talvel. Loo oma aeda puhkepaik, mida saab kasutada aastaringselt ja mis on kauakestev.

Kui sul on hädasti vaja lisaruumi, siis klaasist aiamaja on palju odavam ja stressivabam alternatiiv suuremasse elamisse kolimisele või isegi garaaži ehitamisele. Klaasist aiapaviljon on ilus ja funktsionaalne, nii et see on suurepärane valik, kui soovid täiendavat elamispinda.

See tähendab ka seda, et klaasist aiamaja tõstab sinu kinnisvara väärtust ja muudab selle turul atraktiivsemaks. Kui soovid kunagi oma maja müüa, armastavad potentsiaalsed ostjad lisaruumi või panipaika, mida klaasist aiapaviljon vajadusel pakub.

Klaasist aiamaja võib soovi korral leida kasutust ka kui kasvuhoone, sest soojust ja valgust vajavate taimede kasvatamine on selles mugav. Lisaks annab roheluse lisamine aiamaja keskkonda juurde meeldiva atmosfääri.

Aiamaja Domelor

Millal tasuks klaasist aiamaja soetamist kaaluda?

Isegi kui sinu maakodus on olemas lehtla või kui sa kasutad heitlike ilmade korral terrassi, võib aiamaja soetamine olla mõistlik investeering, sest see annab tuuliste ja jahedate ilmade korral täiendavad eelised, mida küll vihma eest kaitset pakkuv varjualune, kuid siiski väliskeskkond ei võimalda. Seega on klaasist aiamaja ostmine midagi, mida tasuks igal juhul kaaluda, sõltumata sinu maakodu või suvemaja juba pakutavatest võimalustest.

Aiamaja Domelor